Тернопільська область, Тернопільський район

Новини

Дата: від до Скинути

ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА НОВИЙ ЕКСКАВАТОР - НАВАНТАЖУВАЧ

26 жовтня 2022 року за підтримки народного депутата України Володимира ГЕВКА, Великобірківська громада отримала новий екскаватор навантажувач JCB. Він має багато технічних функцій, що значно покращать стан утримання житлово-комунального господарства Великобірківської ТГ. Цій події передувала об`ємна та клопітка робота. Селищний голова та жителі Великобірківської громади щиро дякують Володимиру ГЕВКУ за підтримку та допомогу для нашої громади. Завдяки спецтранспорту ми зможемо ефективніше виконанувати завдання в господарській діяльності громади.

09:27 27.10.2022

ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА ГРОМАДА - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

З 6 по 9 жовтня 2022 року у селищі Ворохта Івано-Франківської області проходили Всеукраїнські спортивні змагання серед команд сільських та селищних територіальних громад України. Організатором змагань стали Міністерство молоді та спорту України, Національний Олімпійський комітет України, Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад та Всеукраїнське ВФСТ «Колос». У змаганнях взяло участь 15 обласних команд України та 260 учасників. Тернопільську область представляла на цих змаганнях команда спортсменів Великобірківської селищної територіальної громади Тернопільського району на чолі з її головою Любомир Ковч, а також представниками громади Ліля Ковч, Георгій Гунтік, Ольга Урманець, Христина Бойко та Оксанка Підборочинська-Семенів, Ірина Романюк. Спортсмени взяли участь у змаганнях з гирьового спорту, дартсу, шахів, шашок, настільному тенісі та футзалі. У змаганнях з дартсу наші спортмени виграли особисті змагання. Серед чоловіків переможцем став Олександр Шум , а серед жінок – Оксана Паламар . У командному заліку тернополяни також стали переможцями змагань.Срібну нагороду змагань з шахів серед чоловіків виборов Ігор Подольський. П’яту сходинку посів у змаганнях з гирьового спорту Serhey Duliban , а також п’ятими були наші тенісисти у командному заліку. Також, переможцями змагань у футзалі стала наша футбольна команда "Вікторія". У зональних змаганнях бірковчани виграли у представників Закарпатської області 2-0 та у вінничан 5-0. У півфіналі виграли у представників Дніпропетровської області, а у фіналі перемогли з рахунком 3-1 Саф’янівську сільську територіальну громаду Одеської області. За нашу команду виступали Руслан Мирончик, Віталій Паперовський, Станіслав Симчук, Petro Zahurskyy , Владислав Левчик, Михайло Костів, Назар Гудзь, Дмитро Попко. У загальнокомандному заліку Всеукраїнських змагань серед сільських та селищних територіальних громад наші спортсмени набрали 14 очків та стали вперше переможцями цих змагань. Друге місце посіла команда Одеської області, а на третьому місці чернівчани.

09:15 12.10.2022