ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Дата: 15.03.2019 01:08
Кількість переглядів: 572
14 березня 2019 року, о 15 00 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 7 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто та підтримано одноголосно одинадцять питань порядку денного, в тому числі заяви громадян, звернення установ та організацій.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/cef1b27e1d07f6e10365e313fa9d06db.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/a01011c5150c05bab53f6f9147e9f58b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/427bc7da3b45326ce0a00a81be4b34e7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/26025138ec51d76cfcfb6e85e9d9c11b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/c9b99b6d905d045a0f10a1dd7043fcb3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/7ad8f039de2b9ac8a0015af03f658d65.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/73fd8b227eb6f018d0a6b96e19443fb7.jpg)
« повернутися