A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобірківська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

ОГОЛОШЕННЯ

АТ "Укрпошта" та ТОВ "Тернопільхлібпром" запропонували шукачам роботи з інвалідністю більше 20 вакансій, загалом вони мають майже 70 пропозицій роботи.

«Осіб з інвалідністю запрошуємо на вільні робочі місця: слюсаря-сантехніка із зарплатою 7500 грн, листоноші - 7000 грн та столяра на з/п 7500 грн, - повідомила учасникам Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю, що відбувся у Тернопільській філії Тернопільського обласного центру зайнятості, начальник відділу підбору персоналу Тернопільського регіону АТ "Укрпошта" Тетяна Витягова. - Загалом по області маємо 58 вакансій, це також оператори та начальник відділу поштового зв’язку, завгосп; на пересувне відділення поштового зв’язку - начальник, водій-кур’єр, оператор. Якщо людина з інвалідністю зможе виконувати роботу за цими вакансіями, радо приймемо у наш дружній колектив».

Менеджер з персоналу ТОВ "Тернопільхлібпром" Олена Дубіна запропонувала учасникам заходу вакансії комірника (з/п 7700 грн), прибиральника виробничих приміщень (з/п 6700 грн) та водія-експедитора кат. В,С (з/п 12000 грн). «Підприємству також потрібні пекарі (з/п 10000 грн), слюсарі-ремонтники виробничого обладнання (з/п 9400 грн)», - додала менеджер.

Представниці роботодавців розповіли про свої підприємства, поточну та перспективну потребу в кадрах; ознайомили з умовами праці та її оплати, вимогами до працівників, основними обов’язками за кожною з вакансій; поінформували про бонусні програми, можливості профнавчання та підвищення кваліфікації.

«Кар’єрні радники та рекрутери Тернопільської філії ОЦЗ зараз пропонують 64 вакансії для осіб з інвалідністю, загалом по області є 133 пропозиції роботи для цієї категорії громадян, – зауважила заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями ТФ ТОЦЗ Ольга Тихович. - Якщо Ви зацікавилися можливістю працевлаштування за іншими вакансіями, можете звернутися у філію ОЦЗ за тел. (0352) 4058520673132266".

Учасники Ярмарку вакансій, які підібрали собі прийнятне місце праці, пройшли попередні співбесіди з представницями роботодавців та отримали запрошення на підприємства для подальшого вирішення питання працевлаштування.

 

 

 

Великобірківська селищна рада оголошує конкурс з визначення виконавця з розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів Великобірківської селищної територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області

_________________________________________________________________________________________________________________

Оголошення

про проведення конкурсу на визначення виконавця

з вивезення твердих побутових відходів

 

Відповідно до п. 8 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р.  № 1173, рішення виконавчого комітету Великобірківської селищної ради від 14.06.2022 року № 81 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Великобірківської селищної територіальної громади», Великобірківська селищна рада оголошує конкурс з визначення виконавця послуг на вивезення твердих побутових відходів на території Великобірківської селищної територіальної громади.

Інформація щодо проведення конкурсу

1. Найменування та  місцезнаходження організатора конкурсу:

Великобірківська селищна рада, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки,Тернопільський район Тернопільська область, 47740, Україна, тел. +380983479869, (0352) 49-23-60.

2. Підстави для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Великобірківської селищної ради від 14.06.2022 року № 81 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Великобірківської селищної територіальної громади»

3. Місце і час проведення конкурсу:

Україна, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки,Тернопільський район Тернопільська область, 47740,  22 липня 2022 р. о 14 00 год.

4. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів та з умовами участі в конкурсі:

Кінаш Тарас Володимировичспеціаліст I категорії, юрисконсульт Відділу загальної та організаційної роботи Великобірківської селищної ради, тел.  +380983479869, (0352) 49-23-60.

5.  Перелік робіт та послуг:

-  збір та вивезення твердих побутових відходів, які утворюються фізичними та юридичними особами, а також природними умовами на визначеній території;

- забезпечення дотримання Державних санітарних норми та правил утримання територій;

- утримання та поточний ремонт контейнерів та контейнерних майданчиків відповідно до вимог Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених  пунктів;

- вивезення побутових відходів на полігон;

-  укладання договорів з населенням та юридичними особами;

-  збір коштів за надані послуги.

6. Характеристика та межі території, де повинні надаватися послуги:

Територія Великобірківської селищної територіальної громади ради. Учасник повинен надавати роботи та послуги, вказані в п. 5 цього оголошення на визначеній території усім категоріям споживачів.

7. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1) наявність матеріально-технічної бази, в тому числі:

- утримання та ремонт за власні кошти контейнерів на визначеній території;

- проведення періодичної заміни контейнерів, їх поточного ремонту, миття, дератизації та інших заходів передбачених санітарними нормами;

2) наявність працівників відповідної кваліфікації.

8. Характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення

Територія Великобірківської селищної ради територіальної громади.

Територія Великобірківської селищної територіальної громади становить - 65.4 км². Чисельність населення Великобірківської селищної територіальної громади становить – 5985 осіб. Орієнтовні річні обсяги вивезення побутових відходів - 6432 м3.

9. Місце та способи отримання конкурсної документації

Великобірківська селищна рада, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, Тернопільський район Тернопільська область, 47740, Україна, тел. +380983479869, (0352) 49-23-60, власноручно, з понеділка по четвер з 9.00 год. до 17.30 год., у п’ятницю - 9.00 год. до 16.00 год., обідня перерва -з 13.00 год. до 14.00 год.

10. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися особисто або поштою в одному екземплярі, в конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

Пропозиції подавати у Великобірківську селищну раду,  вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, Тернопільський район Тернопільська область, 47740, Україна,  тел. +380983479869, (0352) 49-23-60. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 1300 год. 22 липня 2022 року.

11. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями

Україна, Великобірківська селищна рада, вул. Грушевського, 53смт Великі Бірки,Тернопільський район Тернопільська область, 47740, 22 липня 2022 року 14 00 год.

Додаткову інформацію щодо участі в конкурсі, можна отримати у Відділі загальної та організаційної роботи Великобірківської селищної ради за тел. +380983479869, (0352) 49-23-60.

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ для проведення конкурсу на вивезення побутових відходів на території Великобірківської селищної територіальної громади ЗАВАНТАЖИТИ

______________________________________________________________________________

 

ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ "ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН С. КОСТЯНТИНІВКА ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ТА ЙОГО ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

___________________________________________________________________________________________________

ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ "ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН С. МАЛИЙ ХОДАЧКІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ТА ЙОГО ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕНЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА 

ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ СТЕПАНА БАЛЕЯ

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Великобірківський ліцей імені Степана Балея»

1.РІШЕННЯ СЕСІЇ ТА СКЛАД КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

2. ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на посаду директора

Великобірківського ліцею

імені Степана Балея

 

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

КЗ "Великобірківський ліцей імені Степана Балея".

вул. Шкільна, 1, смт Великі Бірки Тернопільський район, Тернопільська область індекс: 47740

2. Найменування посади та умови оплати праці:

- директор

- посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та комп’ютером, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію паспорта громадянина України;
 • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
 • довідка про відсутність судимості;
 • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

5. Дата, місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

Документи подавати особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) відповідальній особі за надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі (у відділ освіти, культури, молоді та спорту Великобірківської селищної ради  – Івасечко Наталія Мирославівна) за адресою:

вул. Грушевського,53 смт Великі Бірки Тернопільський р-н. Тернопільська  область.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  26 серпня по 24 вересня 2021 року – подання претендентами документів;

з 25 вересня по  30 вересня 2021 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів та їх перевірка на відповідність установленим законодавством вимогам; прийняття рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання; оприлюднює на веб-сайті засновника перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі;

з 01 жовтня по 04 жовтня 2021 року  ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

- 05 жовтня 2021 року – 1) конкурсний відбір на перевірку знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання. Іспит відбудеться  в приміщенні  Великобірківської селищної ради (вул. Грушевського, 53 смт Великі Бірки Тернопільський район Тернопільська область). Час проведення іспиту 60 хв. Початок іспиту о 10:00.

2) презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (початок о 14:00).

- 07 жовтня 2021 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Івасечко Наталія Мирославівна

068-941-67-43

osvita_birky@ukr.net.

ДОДАТКИ 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс на посаду керівника

комунального закладу загальної середньої освіти

Великобірківської селищної ради

 

З А Я В А

 

Згода на обробку персональних даних

____________________________________________________________________

 

    Виконавчий комітет Великобірківської селищної ради оголошує конкурс на визначення ліцензійної організації щодо розробки генерального плану сіл Малий Ходачків та Костянтинівка. Пропозиції приймаються до 09.00 год.  03.12.202020 року. Конкурс відбудеться о 10.00 год. 03.12.2020 року в приміщенні Великобірківської селищної ради за адресою: 47740, вул.Грушевського,53, смт Великі Бірки, Тернопільського району. За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 49-23-60, 47740, вул.Грушевського,53, Великобірківська селищна рада.

__________________________________________________________________________________________________

       

Великобірківська селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території щодо земельної ділянки, площею 0.36 га для ведення особистого селянського господарства із зміною цільового призначення в смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області. Слухання відбудуться о 10.00 год 21 грудня 2020 року в актовому залі Великобірківської селищної ради.

__________________________________________________________________________________________________________________

Комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах!

 


   
   

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Новий розподіл на рівні почав діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року. 

До "червоної зони"  віднесено:

містахТернопіль, Бережани, Чортків та у Бережанському, Бучацькому, Гусятинському, Заліщіцькому, Збаразькому, Монастирському, Теребовлянському, Тернопільському, Чортківському районах Тернопільської області;

Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням COVID-19, Постанова КМУ від 22 липня 2020 р. № 641 (станом на 15.09.2020 р)

15. На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для "зеленого", "жовтого" та "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки, забороняються:

1) регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном у міському сполученні, крім перевезення:

(абз. перший п.п. 1 п. 15 у редакції  постанови КМУ від 12.08.2020 р. № 712)

 • легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п'яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;
 • службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

11) посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення;

(п. 15 доповнено п.п. 11 згідно з постановою КМУ від 12.08.2020 р. № 712)

2) відвідування закладів освіти здобувачами освіти;

3) приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

(абз. перший п.п. 3 п. 15 із змінами, внесеними згідно з постановою КМУ від 12.08.2020 р. № 712)

 • торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
 • провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп'ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку;
 • торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;

4) відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім'ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

____________________________________________________________________

 

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

Великобірківська селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території щодо земельної ділянки , площею 8,00 га для будівництва приміщень по вирощуванню, збереженню та переробці сільськогосподарської продукції на території села Малий Ходачків, Тернопільського району, Тернопільської області. Слухання відбудуться о 10.00 год 07 серпня 2020 року в актовому залі Великобірківської селищної ради.

__________________________________________________________________________

11 серпня 2020 року о 1700 відбудеться чергове засідання VII сесії Великобірківської селищної ради

 

__________________________________________________________________________

26 червня 2020 року о 1500 відбудеться пленарне засідання шостої сесії Великобірківської селищної ради

__________________________________________________________________________

        Великобірківська селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки, площею 0,1499 га гр. Брітковій Н.І., належної їй на праві власності, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка розташована за адресою: вул. Княгині Ольги,4, смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області.                                                                               Слухання відбудуться о 10.00 год., 24 липня 2020 року в актовому залі Великобірківської селищної ради.

__________________________________________________________________________

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ РІДКИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ

ЗАУВАЖЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ПОДАВАТИ ДО 18.06.2020 РОКУ ЗА АДРЕСОЮ: КП ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ", ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО,53, СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ. ТЕЛ. 49-20-83, 49-23-60.

___________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

Великобірківська селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території земельної ділянки, площею 0,3392 га гр. Шикули Р.Б.для будівництва та обслуговування бази гуртово-роздрібного продажу будівельних матеріалів та виробів на території Великобірківської селищної ради, Тернопільського району, Тернопільської області. Слухання відбудуться о 10.00 год., 25 травня 2020 року в актовому залі Великобірківської селищної ради.

__________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

 

___________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

Про небезпеку спалювання сухої трави та інших рослинних залишків!!!

        Щорічно, з приходом весни в містах та селах, на полях та сіножатях, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. Відтак пожежно-рятувальні підрозділи Тернопільської області все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах. Внаслідок необережного поводження з вогнем, чи звичайної людської халатності й необачності на відкритих територіях, господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей, на узбіччях і навіть практично у центрі населених пунктів горить суха рослинність. Кількість таких пожеж не зменшується. Шкода від самовільного й неконтрольованого спалювання рослинних залишків різностороння й становить велику небезпеку. Вогнем знищується не лише сухостій, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і кущів, погіршується якість ґрунтів, що призводить до зниження урожайності. Невинні на перший погляд спалювання можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей. Під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які несуть велику шкоду для здоров’я людини. При спалюванні трави на присадибних територіях або стерні на фермерських полях виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки, що веде, в свою чергу до знищення диких рослин та тварин. Виникає загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків. Якщо пожежі виникають на місцевості через яку проходять високовольтні лінії електропередач, постає нова загроза. Дим і вогонь є напівпровідниками і за відповідних умов здатні стати причиною закорочення ЛЕП. Ліквідація таких пожеж відрізняється від інших тривалістю та потенційною можливістю збільшення масштабів. Для їх гасіння потрібно залучати значну кількість рятувальних сил, пального і спецтехніки на тривалий термін. Адже на відкритій території в безвітряну погоду вогонь може розповсюджуватися зі швидкістю до 4-х кілометрів на годину, а у вітряну – до 30. Висота полум’я сягає двох метрів, а при сильному вітрі з різкими змінами напрямку та швидкості, розмір таких пожеж протягом 15-30 хвилин збільшується в 2-3 рази. Спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, без дозволу відповідних органів заборонене законодавством України. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення і тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст.77-1 КУпАП ). Крім того, при притягненні винних осіб до адміністративної відповідальності, враховуються всі обставини правопорушення та тяжкість його наслідків, оскільки статтею 245 Кримінального кодексу України, за знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загально-небезпечним способом, передбачено кримінальну відповідальність. Винні особи караються штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до п’яти років. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші наслідки, караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

Громадяни, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, відмовтесь від спалювання сміття й рослинних залишків! Якщо ви бачите, як інші палять листя та траву – поясніть, чому це не слід робити. Кожен із нас має законні підстави боротися із підпалами, відстоюючи своє конституційне право на довкілля, безпечне для життя і здоров’я!!!

 

_____________________________________________________________________________________________

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

___________________________________________________________________________________________________________________

16 березня 2020 року о 1700 відбудеться позачергове засідання третьої сесії Великобірківської селищної ради

___________________________________________________________________________________________________________________

 

___________________________________________________________________________________________________________________

На виконання звернення регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області, Великобірківська селищна рада повідомляє, що 25 лютого 2020 року з 1000 до 1300 год. в залі засідань Великобірківської селищної ради селищним головою буде проводитися прийом громадян – жителів смт Великі Бірки.

___________________________________________________________________________________________________________________

28 лютого 2020 року о 1400 відбудеться чергове засідання сесії Великобірківської селищної ради

___________________________________________________________________________________________________________________

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ!

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ!

___________________________________________________________________________________________________________________

ІНФОРМАЦІЯ ПО МІСТОБУДІВНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ - ГЕНПЛАНУ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

ДОДАТОК 4. ЗАУВАЖЕННЯ СЕО.

ДОДАТОК 5. ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ (ВРАХУВАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ).

ДОДАТОК 6. РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ДОДАТОК 7. Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Генеральний план смт Великі Бірки, Тернопільського району Тернопільської області».

 

Великобірківська селищна рада оприлюднює 28.06.2019 року на інформаційному веб-сайті селищної ради, в розділі Оголошення, Звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області та проект Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області. Зауваження і пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку подавати у письмовому вигляді в 30 – денний строк, з дня опублікування оголошення за адресою: 47740, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, Великобірківська селищна рада, тел. (0352) 49-23-60. Громадські слухання відбудуться 28 липня 2019 року о 17.00 год. в приміщенні Великобірківської селищної ради.

Додаток 1.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області.

Додаток 2.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩА ВЕЛИКІ БІРКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩА ВЕЛИКІ БІРКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ  (ГРАФІЧНИЙ МАТЕРІАЛ).

Додаток 3. Довідка про консультації.

___________________________________________________________________________________

12 листопада 2019 року о 1500 год. відбудеться чергове засідання виконкому Великобірківської селищної ради

___________________________________________________________________________________________________________________

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь