A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великобірківська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Оголошення

 

29 березня 2021 року о 13 00 відбудеться чергове засідання восьмої позачергової сесії Великобірківської селищної ради

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  23 лютого 2021 року о 15 00 відбудеться  друге пленарне засідання VI сесії  Великобірківської селищної ради

_

_________________________________________________________________

18 лютого 2021 року о 15 00 відбудеться чергове засідання виконкому Великобірківської селищної ради

__________________________________________________________________________________________________

28 січня 2021 року о 15 00 відбудеться чергове засідання виконкому Великобірківської селищної ради

__________________________________________________________________________________________________

29 січня 2021 року о 16 00 відбудеться  засідання 6 сесії Великобірківської селищної ради

__________________________________________________________________________________________________

До уваги платників податків, зборів, платежів, інших надходжень та платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!!!

    Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) повідомляє, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», та до статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) з 01.01.2021 запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ). Звертаємо увагу платників податків, що з метою належної і своєчасної сплати податків, зборів, ЄСВ та мінімізації нез’ясованих надходжень, Казначейство просить терміново звернутися до органів Державної податкової служби України за місцем реєстрації для отримання нових реквізитів рахунківПри цьому Казначейство наголошує, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

_______________________________________________________________________

23 грудня 2020 року о 16 00 відбудеться чергове засідання 3 сесії Великобірківської селищної ради

________________________________________________________________

__________________________

    Виконавчий комітет Великобірківської селищної ради оголошує конкурс на визначення ліцензійної організації щодо розробки генерального плану сіл Малий Ходачків та Костянтинівка. Пропозиції приймаються до 09.00 год.  03.12.202020 року. Конкурс відбудеться о 10.00 год. 03.12.2020 року в приміщенні Великобірківської селищної ради за адресою: 47740, вул.Грушевського,53, смт Великі Бірки, Тернопільського району. За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 49-23-60, 47740, вул.Грушевського,53, Великобірківська селищна рада.

__________________________________________________________________________________________________

       

Великобірківська селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території щодо земельної ділянки, площею 0.36 га для ведення особистого селянського господарства із зміною цільового призначення в смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області. Слухання відбудуться о 10.00 год 21 грудня 2020 року в актовому залі Великобірківської селищної ради.

__________________________________________________________________________________________________________________

Комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах!

 


   
   

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Новий розподіл на рівні почав діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року. 

До "червоної зони"  віднесено:

містахТернопіль, Бережани, Чортків та у Бережанському, Бучацькому, Гусятинському, Заліщіцькому, Збаразькому, Монастирському, Теребовлянському, Тернопільському, Чортківському районах Тернопільської області;

Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням COVID-19, Постанова КМУ від 22 липня 2020 р. № 641 (станом на 15.09.2020 р)

15. На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для "зеленого", "жовтого" та "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки, забороняються:

1) регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном у міському сполученні, крім перевезення:

(абз. перший п.п. 1 п. 15 у редакції  постанови КМУ від 12.08.2020 р. № 712)

  • легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п'яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;
  • службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

11) посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення;

(п. 15 доповнено п.п. 11 згідно з постановою КМУ від 12.08.2020 р. № 712)

2) відвідування закладів освіти здобувачами освіти;

3) приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

(абз. перший п.п. 3 п. 15 із змінами, внесеними згідно з постановою КМУ від 12.08.2020 р. № 712)

  • торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
  • провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп'ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку;
  • торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;

4) відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім'ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

____________________________________________________________________

 

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

Великобірківська селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території щодо земельної ділянки , площею 8,00 га для будівництва приміщень по вирощуванню, збереженню та переробці сільськогосподарської продукції на території села Малий Ходачків, Тернопільського району, Тернопільської області. Слухання відбудуться о 10.00 год 07 серпня 2020 року в актовому залі Великобірківської селищної ради.

__________________________________________________________________________

11 серпня 2020 року о 1700 відбудеться чергове засідання VII сесії Великобірківської селищної ради

 

__________________________________________________________________________

26 червня 2020 року о 1500 відбудеться пленарне засідання шостої сесії Великобірківської селищної ради

__________________________________________________________________________

        Великобірківська селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки, площею 0,1499 га гр. Брітковій Н.І., належної їй на праві власності, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка розташована за адресою: вул. Княгині Ольги,4, смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області.                                                                               Слухання відбудуться о 10.00 год., 24 липня 2020 року в актовому залі Великобірківської селищної ради.

__________________________________________________________________________

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ РІДКИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТГ

ЗАУВАЖЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ПОДАВАТИ ДО 18.06.2020 РОКУ ЗА АДРЕСОЮ: КП ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ", ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО,53, СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ. ТЕЛ. 49-20-83, 49-23-60.

___________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

Великобірківська селищна рада проводить громадські слухання по детальному плану території земельної ділянки, площею 0,3392 га гр. Шикули Р.Б.для будівництва та обслуговування бази гуртово-роздрібного продажу будівельних матеріалів та виробів на території Великобірківської селищної ради, Тернопільського району, Тернопільської області. Слухання відбудуться о 10.00 год., 25 травня 2020 року в актовому залі Великобірківської селищної ради.

__________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

 

___________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________

Про небезпеку спалювання сухої трави та інших рослинних залишків!!!

        Щорічно, з приходом весни в містах та селах, на полях та сіножатях, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. Відтак пожежно-рятувальні підрозділи Тернопільської області все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах. Внаслідок необережного поводження з вогнем, чи звичайної людської халатності й необачності на відкритих територіях, господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей, на узбіччях і навіть практично у центрі населених пунктів горить суха рослинність. Кількість таких пожеж не зменшується. Шкода від самовільного й неконтрольованого спалювання рослинних залишків різностороння й становить велику небезпеку. Вогнем знищується не лише сухостій, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і кущів, погіршується якість ґрунтів, що призводить до зниження урожайності. Невинні на перший погляд спалювання можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей. Під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які несуть велику шкоду для здоров’я людини. При спалюванні трави на присадибних територіях або стерні на фермерських полях виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки, що веде, в свою чергу до знищення диких рослин та тварин. Виникає загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків. Якщо пожежі виникають на місцевості через яку проходять високовольтні лінії електропередач, постає нова загроза. Дим і вогонь є напівпровідниками і за відповідних умов здатні стати причиною закорочення ЛЕП. Ліквідація таких пожеж відрізняється від інших тривалістю та потенційною можливістю збільшення масштабів. Для їх гасіння потрібно залучати значну кількість рятувальних сил, пального і спецтехніки на тривалий термін. Адже на відкритій території в безвітряну погоду вогонь може розповсюджуватися зі швидкістю до 4-х кілометрів на годину, а у вітряну – до 30. Висота полум’я сягає двох метрів, а при сильному вітрі з різкими змінами напрямку та швидкості, розмір таких пожеж протягом 15-30 хвилин збільшується в 2-3 рази. Спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, без дозволу відповідних органів заборонене законодавством України. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення і тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст.77-1 КУпАП ). Крім того, при притягненні винних осіб до адміністративної відповідальності, враховуються всі обставини правопорушення та тяжкість його наслідків, оскільки статтею 245 Кримінального кодексу України, за знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загально-небезпечним способом, передбачено кримінальну відповідальність. Винні особи караються штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до п’яти років. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші наслідки, караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

Громадяни, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, відмовтесь від спалювання сміття й рослинних залишків! Якщо ви бачите, як інші палять листя та траву – поясніть, чому це не слід робити. Кожен із нас має законні підстави боротися із підпалами, відстоюючи своє конституційне право на довкілля, безпечне для життя і здоров’я!!!

 

_____________________________________________________________________________________________

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

___________________________________________________________________________________________________________________

16 березня 2020 року о 1700 відбудеться позачергове засідання третьої сесії Великобірківської селищної ради

___________________________________________________________________________________________________________________

 

___________________________________________________________________________________________________________________

На виконання звернення регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області, Великобірківська селищна рада повідомляє, що 25 лютого 2020 року з 1000 до 1300 год. в залі засідань Великобірківської селищної ради селищним головою буде проводитися прийом громадян – жителів смт Великі Бірки.

___________________________________________________________________________________________________________________

28 лютого 2020 року о 1400 відбудеться чергове засідання сесії Великобірківської селищної ради

___________________________________________________________________________________________________________________

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ!

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ!

___________________________________________________________________________________________________________________

ІНФОРМАЦІЯ ПО МІСТОБУДІВНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ - ГЕНПЛАНУ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

ДОДАТОК 4. ЗАУВАЖЕННЯ СЕО.

ДОДАТОК 5. ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ (ВРАХУВАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ).

ДОДАТОК 6. РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СМТ ВЕЛИКІ БІРКИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ, ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ДОДАТОК 7. Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Генеральний план смт Великі Бірки, Тернопільського району Тернопільської області».

 

Великобірківська селищна рада оприлюднює 28.06.2019 року на інформаційному веб-сайті селищної ради, в розділі Оголошення, Звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області та проект Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області. Зауваження і пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку подавати у письмовому вигляді в 30 – денний строк, з дня опублікування оголошення за адресою: 47740, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, Великобірківська селищна рада, тел. (0352) 49-23-60. Громадські слухання відбудуться 28 липня 2019 року о 17.00 год. в приміщенні Великобірківської селищної ради.

Додаток 1.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області.

Додаток 2.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩА ВЕЛИКІ БІРКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩА ВЕЛИКІ БІРКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ  (ГРАФІЧНИЙ МАТЕРІАЛ).

Додаток 3. Довідка про консультації.

___________________________________________________________________________________

12 листопада 2019 року о 1500 год. відбудеться чергове засідання виконкому Великобірківської селищної ради

___________________________________________________________________________________________________________________

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь