A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобірківська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

КОНКУРСИ

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Великобірківський ліцей ім. С.Балея»

 

    9 листопада 2021 року, відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Великобірківський ліцей ім. С.Балея». Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку закладу та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії. За результатами відкритого конкурсу члени комісії, серед яких була й начальник Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Наталія Моравська, визначили переможця конкурсного відбору Чайку Світлану Петрівну. Відповідно до результатів конкурсу, буде порушено клопотання перед Великобірківським селищним головою щодо призначення на посаду директора КЗ «Великобірківський ліцей ім. С.Балея Світлану Петрівну Чайку, як таку, що стала переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Великобірківський ліцей ім. С.Балея» та укласти з нею строковий трудовий договір терміном на 2 роки.

Посилання на відео конкурсуhttps://youtu.be/5ZMx3ogyJP0.

______________________________________________________________________________________________________________

 

ПРОТОКОЛ №1

засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ "Великобірківський ліцей ім. С. Балея"

 

 

    29 жовтня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ "Великобірківський ліцей ім. С.Балея", на якому розглянуто подані документи кандидатів щодо відповідності установленим вимогам та прийнято рішення, відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту", Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Великобірківської селищної ради, затвердженого рішенням селищної ради від 27.05.2021 р № 280 допустити Чайку С.П до участі в конкурсі. Конкурсний відбір провести 9 листопада 2021 року.

_________________________________________________________________________________________________________________

 

ОГОЛОШЕННЯ 

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА

ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ СТЕПАНА БАЛЕЯ

___________________________________________________________________________________________________

СКЛАД ТА ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ВЕЛИКОБІРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. С. БАЛЕЯ"

 

2. ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Відділ освіти, культури, молоді та спорту Великобірківської селищної ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних  посад:

  • головний спеціаліст відділу – 1;
  • спеціаліст відділу - 1.

 

Вимоги до кандидатів на посаду  головного спеціаліста та спеціаліста Відділу освіти, культури, молоді та спорту Вликобірківської селищної ради: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК; лідерські якості, професійність, комунікабельність, стресостійкість, швидке навчання, бажання працювати і розвиватись, розробляти стратегії і плани розвитку та реалізовувати їх, впроваджувати нові ідеї, координувати дії підлеглих, аналітичні і організаційні здібності, рівень володіння англійською мовою (B 2) і вище.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення. Конкурс відбудеться 18.03.2021 року о 1000 год. в приміщенні Великобірківської селищної ради, за адресою: 47740, вул. Шкільна, 3, смт Великі Бірки.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області, за адресою: 47740, вул. Грушевського,53, смт Великі Бірки, телефон для довідок – (0352) 49-23-60; +380965056788.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату селищної ради такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.

Начальник відділу                                   Ольга Урманець

__________________________________________________________________________________________________

Оголошення про конкурс на посаду керівника Комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Великобірківської селищної ради

 

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Великобірківської селищної ради оголошує конкурс на посаду керівника Центру культури та дозвілля:

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

- заяву про участь у конкурсі на ім’я начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Великобірківської селищної ради із наданням письмової згоди на збір та обробку персональних даних;

 - автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);

- копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

- копія документа, що посвідчує особу ;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Перелік документів, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється  протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Дата початку приймання документів з 25 лютого 2021 року до  29 березня 2021 року (включно);

Дата початку формування конкурсної комісії з 25 лютого 2021 року;

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду директора комунальної установи «Центр культури та дозвілля», на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Зразок заяви кандидата про участь у конкурсі (додається)

Згода на збір та обробку персональних даних (додається)

Начальник відділу                                   Ольга Урманець

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь