КОНКУРС ТПВ

Відповідно до п. 8 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р.  № 1173, рішення виконавчого комітету Великобірківської селищної ради від 14.06.2022 року № 81 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Великобірківської селищної територіальної громади», Великобірківська селищна рада оголошує конкурс з визначення виконавця послуг на вивезення твердих побутових відходів на території Великобірківської селищної територіальної громади.

Інформація щодо проведення конкурсу

1. Найменування та  місцезнаходження організатора конкурсу:

Великобірківська селищна рада, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки,Тернопільський район Тернопільська область, 47740, Україна, тел. +380983479869, (0352) 49-23-60.

2. Підстави для проведення конкурсу:

3. Місце і час проведення конкурсу:

Україна, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки,Тернопільський район Тернопільська область, 47740,  22 липня 2022 р. о 14 00 год.

4. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів та з умовами участі в конкурсі:

Кінаш Тарас Володимирович – спеціаліст I категорії, юрисконсульт Відділу загальної та організаційної роботи Великобірківської селищної ради, тел.  +380983479869, (0352) 49-23-60.

5.  Перелік робіт та послуг:

-  збір та вивезення твердих побутових відходів, які утворюються фізичними та юридичними особами, а також природними умовами на визначеній території;

- забезпечення дотримання Державних санітарних норми та правил утримання територій;

- утримання та поточний ремонт контейнерів та контейнерних майданчиків відповідно до вимог Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених  пунктів;

- вивезення побутових відходів на полігон;

-  укладання договорів з населенням та юридичними особами;

-  збір коштів за надані послуги.

6. Характеристика та межі території, де повинні надаватися послуги:

Територія Великобірківської селищної територіальної громади ради. Учасник повинен надавати роботи та послуги, вказані в п. 5 цього оголошення на визначеній території усім категоріям споживачів.

7. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1) наявність матеріально-технічної бази, в тому числі:

- утримання та ремонт за власні кошти контейнерів на визначеній території;

- проведення періодичної заміни контейнерів, їх поточного ремонту, миття, дератизації та інших заходів передбачених санітарними нормами;

2) наявність працівників відповідної кваліфікації.

8. Характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення

Територія Великобірківської селищної ради територіальної громади.

Територія Великобірківської селищної територіальної громади становить - 65.4 км². Чисельність населення Великобірківської селищної територіальної громади становить – 5985 осіб. Орієнтовні річні обсяги вивезення побутових відходів - 6432 м3.

9. Місце та способи отримання конкурсної документації

Великобірківська селищна рада, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, Тернопільський район Тернопільська область, 47740, Україна, тел. +380983479869, (0352) 49-23-60, власноручно, з понеділка по четвер з 9.00 год. до 17.30 год., у п’ятницю - 9.00 год. до 16.00 год., обідня перерва -з 13.00 год. до 14.00 год.

10. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися особисто або поштою в одному екземплярі, в конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

Пропозиції подавати у Великобірківську селищну раду,  вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, Тернопільський район Тернопільська область, 47740, Україна,  тел. +380983479869, (0352) 49-23-60. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 1300 год. 22 липня 2022 року.

11. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями

Україна, Великобірківська селищна рада, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки,Тернопільський район Тернопільська область, 47740, 22 липня 2022 року 14 00 год.

Додаткову інформацію щодо участі в конкурсі, можна отримати у Відділі загальної та організаційної роботи Великобірківської селищної ради за тел. +380983479869, (0352) 49-23-60.

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ для проведення конкурсу на вивезення побутових відходів на території Великобірківської селищної територіальної громади ЗАВАНТАЖИТИ