Великобірківська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

ВАКАНСІЇ, КОНКУРСИ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

КОНКУРСИ  НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД У ВЕЛИКОБІРКІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ТГ

Фото без опису

    Фото без опису

Фото без опису

______________________________________________________________________________________________________

Великобірківська селищна рада оголошує конкурс  на заміщення вакантних  посад у  Відділі освіти, культури, молоді та спорту Великобірківської селищної ради:

 • головний спеціаліст відділу – 1;
 • спеціаліст відділу - 1.

 

Вимоги до кандидатів на посаду  головного спеціаліста та спеціаліста Відділу освіти, культури, молоді та спорту Вликобірківської селищної ради: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК; лідерські якості, професійність, комунікабельність, стресостійкість, швидке навчання, бажання працювати і розвиватись, розробляти стратегії і плани розвитку та реалізовувати їх, впроваджувати нові ідеї, координувати дії підлеглих, аналітичні і організаційні здібності, рівень володіння англійською мовою (B 2) і вище.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення. Конкурс відбудеться 18.03.2021 року о 1000 год. за адресою: 47740, вул. Шкільна, 3, смт Великі Бірки.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області, за адресою: 47740, вул. Грушевського,53, смт Великі Бірки, телефон для довідок – (0352) 49-23-60; +380983479869.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату селищної ради такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
 • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
 • дві фотокартки розміром 4x6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.

Секретар селищної ради                                  Ольга КУМПАНЕНКО

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника Відділу загальної та організаційної роботи Великобірківської селищної ради:

 Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року 169, виконавчий комітет Великобірківської селищної ради оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади начальника Відділу загальної та організаційної роботи Великобірківської селищної радиВимоги до кандидатів на посаду  начальника Відділу загальної та організаційної роботи Великобірківської селищної ради:

- громадянство України;

- освіта вища за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- бажано стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років;

- вільне володіння державною мовою;

-вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства ;

- робота з великими обсягами інформації;

- орієнтація на обслуговування;

- вміння працювати в стресових ситуаціях;

- особиста відповідальність;

- системність і самостійність в роботі.

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1.         Заява про участь у конкурсі;

2.         Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;

3.         Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4.         Фотокартки розміром (4 х 6 см) – 2 шт.;

5.         Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6.         Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

7.         Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8.         Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

10.      Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Крім подання вищевказаних документів, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

         Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються кадровою службою сільської ради.

       Конкурс відбудеться 18.03.2021 р., об 12.00 год. за адресою: Великобірківська селищна рада, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільськоїї області, тел.: (0352) 49-23-60; +380983479869.

           Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.

Секретар селищної ради                                   Ольга КУМПАНЕНКО

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Великобірківської селищної ради

   Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про запобігання корупції»,  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169,  оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Великобірківської селищної ради.

Умови конкурсу:

Загальні умови:

Кваліфікаційні вимоги:

 • громадянство України;
 • вища педагогічна або юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
 • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 2 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) досвід роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 2 років;
 • вільне володіння державною мовою (розмовна та письмова).

Професійні вимоги:

Знання:

 1. Конституції України;
 2. Сімейного кодексу України;
 3. Цивільного кодексу України;
 4. Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства»;
 5. Постанов Кабінету Міністрів України: «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», «Про затвердження Положення про прийомну сім'ю», Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу, «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей».

   Технічні вміння: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства.

Вимоги:

 • робота з великими обсягами інформації;   
 • ініціативність та надання пропозицій, їх аргументація та презентація;                     
 • орієнтація на досягнення кінцевих результатів;
 • ефективна робота в команді та координація з іншими представниками влади і органів місцевого самоврядування;
 • здатність приймати зміни та змінюватись;
 • особиста відповідальність;
 • системність і самостійність в роботі;
 • орієнтація на обслуговування;
 • вміння працювати в стресових ситуаціях.

 

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати такі  документи:

•  заяву на участь у конкурсі (додаток 2, можна знайти за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/246-2016-%D0%BF#n199 );

•  резюме (додаток 21, можна знайти за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/246-2016-%D0%BF#n199 );

•  копію документа, який посвідчує особу (паспорт громадянина України);

•  копії документів про профільну освіту;

•  дві фотокартки розміром 4x6 см.

   Крім подання вищевказаних документів, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції». Конкурс відбудеться 18.03.2021 р. о 15.00 год. за адресою: Великобірківська селищна рада, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки Тернопільського району Тернопільської області, тел.: (0352) 49-23-60; +380983479869.

   Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків. 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.

Секретар селищної ради                                   Ольга Кумпаненко

________________________________________________________________________________________________

 

 Оголошення конкурсу на спеціаліста Фінансового відділу Великобірківської селищної ради

 

   До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають  повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання  вимог чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування, знання роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше одного року, чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я  голови конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

-заповнену особову картку з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2017 рік у паперовому та електронному вигляді;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

   Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу. 

    Конкурс відбудеться 05.04.2021 року о 1000 год. в приміщенні КЗПО «Центр позашкільної освіти» Великобірківської селищної ради (колишній Будинок творчості школяра), за адресою: 47740, вул. Шкільна,3, смт Великі Бірки.

 За довідками звертатися за телефоном (0352) 492360 або за адресою: 47740, вул. Грушевського, 53,  Великобірківська селищна рада.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.

_________________________________________________________________________________________________________________

Конкурс на заміщення вакантних посад у Великобірківській селищній раді  ОТГ

Фото без опису

 

     Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року 169, виконавчий комітет Великобірківської селищної ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних  посад:

Відділ фінансів:

 • начальник відділу – 1
 • головний спеціаліст - 1

Відділ освіти, культури, молоді і спорту:

 • начальник відділу – 1

 

Вимоги до кандидатів на посаду  начальників відділів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

 Знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК; лідерські якості, професійність, комунікабельність, стресостійкість, швидке навчання, бажання працювати і розвиватись, розробляти стратегії і плани розвитку та реалізовувати їх, впроваджувати нові ідеї, координувати дії підлеглих, аналітичні і організаційні здібності, рівень володіння англійською мовою (B 2) і вище.

Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста відділу фінансів: повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

  Знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК. 

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення. Конкурс відбудеться 21.12.2020 року о 1000 год. в приміщенні Великобірківської селищної ради, за адресою: 47740, вул. Грушевського,53, смт Великі Бірки.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області, за адресою: 47740, вул. Грушевського,53, смт Великі Бірки, телефон для довідок – (0352) 49-23-60; +380983479869.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату селищної ради такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
 • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
 • дві фотокартки розміром 4x6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.

 

Секретар селищної ради                                   Ольга КУМПАНЕНКО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь