ПРОЄКТИ РІШЕНЬ 27 СЕСІЇ

1. Про затвердження звіту про оцінку майна частини  нежитлового приміщення адміністративного будинку площею 41.9 м2, що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Малий Ходачків, вул. Січових Стрільців, 16.

2. Про затвердження звіту про оцінку майна нежитлової будівлі магазину «Крамниця» площею 90.5 м2, що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Смиківці, вул. Степана Бандери, 21.

3. Про затвердження Звіту про результати роботи робочої групи з розгляду питання доцільності придбання у комунальну власність Великобірківської селищної територіальної громади об’єкта нерухомого майна, розташованого за адресою: Тернопільська область Тернопільський район с. Смиківці вул. С. Бандери, 21.

4. Про надання згоди на придбання у комунальну власність об’єкта нерухомого майна, яке розташовано за адресою: Тернопільська область Тернопільський район с. Смиківці вул. С. Бандери, 21.

5. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів нерухомого комунального майна Великобірківської територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону.

6. Про затвердження договору оренди нерухомого комунального майна Великобірківської селищної територіальної громади – частини нежитлового приміщення адміністративного будинку площею 41.9 м2, який укладено  без проведення аукціону.

7. Про  вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних  територіальних громад».