ПРОЄКТИ РІШЕНЬ 22 СЕСІЇ

1. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів нерухомого комунального майна Великобірківської селищної   територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону.

2. Про затвердження звіту про оцінку майна частини нежитлового приміщення адміністративного будинку площею 23.9 м2, що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район,  с. Малий Ходачків, вул. Січових Стрільців, 16.

3. Про затвердження договору оренди нерухомого комунального майна Великобірківської селищної територіальної громади – частини нежитлового приміщення адміністративного будинку площею 23.9 м2, який укладено  без проведення аукціону.