ПРОЄКТИ РІШЕНЬ 18 СЕСІЇ

1. Про внесення змін до рішення №223 від дев’ятої сесії Великобірківської селищної ради від 05.04.2021 року «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів нерухомого комунального майна Великобірківської селищної   територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону».

2. Про затвердження звіту про оцінку майна нежитлового приміщення площею 97.7 м2, що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, смт Великі Бірки, вул. Шкільна, 1.

3. Про затвердження звіту про оцінку майна нежитлового приміщення площею 394.0 м2, що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, смт Великі Бірки, вул. Шкільна, 1.

4. Про затвердження звіту про оцінку майна нежитлового приміщення площею 14.1 м2, що знаходиться за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, смт Великі Бірки, вул. Шевченка, 2а.

5. Про затвердження договорів оренди комунального майна, які укладені  без проведення аукціону.

6. Про затвердження Програми  підтримки індивідуального житлового будівництва на селі  «Власний дім» на 2021-2025 роки  на території Великобірківської селищної ради ТГ.

6.1. ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до програми індивідуального житлового будівництва«Власний дім» на 2021-2025 роки розробленої для Великобірківської селищної територіальної громади.