ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТАРИФУ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ЕКСКАВАТОРОМ-НАВАНАЖУВАЧЕМ JCB 3CX SITEMASTER ПО КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДОБРОБУТ"

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ ТА ОЧИЩЕННЯ РІДКИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕИТОРІЇ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ОГОЛОШЕННЯ!

про намір здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП Великобірківської селищної ради "Добробут" на 2017 рік

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань щодо зміни діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення приймаються з 10.03.2017 року по 26.03.2017 року за адресою: вул. Грушевського,53, смт.Великі Бірки, Тернопільського району, Великобірківська селищна рада, КП Великобірківської селищної ради "Добробут", тел/факс: (0352) 49-23-60, (0352) 49-20-83, e-mail: rada_vb@ukr.net, vkp.dobrobut@ukr.net.