КОНКУРСИ

Повідомлення про оголошення конкурсу на спеціаліста Фінансового відділу Великобірківської селищної ради

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають  повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, знання  вимог чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування, знання роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше одного року, чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я  голови конкурсної комісії такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

-заповнену особову картку з відповідними додатками;

-дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2017 рік у паперовому та електронному вигляді;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Конкурс відбудеться 05.04.2021 року о 1000 год. в приміщенні КЗПО «Центр позашкільної освіти» Великобірківської селищної ради (колишній Будинок творчості школяра), за адресою: 47740, вул. Шкільна,3, смт Великі Бірки.

За довідками звертатися за телефоном (0352) 492360 або за адресою: 47740, вул. Грушевського, 53,  Великобірківська селищна рада.