ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Дата: 31.10.2019 09:31
Кількість переглядів: 608
30 жовтня 2019 року, о 15 00 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 5 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто та підтримано одноголосно дванадцять питань порядку денного, в тому числі заяви та звернення громадян-жителів селища.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/8ebf9e1fbe48422b09f95ce64ca9b020.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/5f5137be187336f7cbc32ad7d025253b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/5117a02377fa9779840cd4d66dd81664.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/3c7e564fc010fff8c5f3a325478aa13a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/3c927f7ea2f35cd6acccfe7eae6865e6.jpg)
« повернутися