Відбулася остання сесія Великобірківської селищної ради у 2016 році

Дата: 30.12.2016 10:52

29 грудня 2016 року о 1400 год. в  залі засідань селищної ради, під головуванням селищного голови Романа Мацелюха, відбулося останнє пленарне засідання  шістнадцятої сесії Великобірківської селищної ради  у цьому році.

На розгляд сесії було винесено такі питання порядку денного:

1. Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства вселищі Великі Бірки на 2017-2020 р.р.
  2. Про затвердження Програми підтримки фізкультури і спорту, розвитку дітей та молоді в селищі на 2017 рік.
  3. Про затвердженняпідтримки культури і художньої самодіяльності селища на 2017-2020 роки.
  4. затвердження Програми соціального захисту мешканців селища Великі Бірки на 2017 рік.
  5. Про затвердження Положення про оплату праці керівників підприємств, заснованих на комунальній власності.
  6. Про затвердження Положення про преміювання працівників Великобірківської селищної ради на 2017 рік.
  7. Про затвердження штатного розпису працівників Великобірківської селищної ради та місцевої пожежної охорони.
  8. Про оплату праці селищного голови, секретаря селищної ради та керуючої справами виконкомуВеликобірківської селищної ради.
  9. Про селищний бюджет на 2017 рік.
  10. Про розміщення коштів селищногобюджету на депозитних рахунках в установах банків у 2017 році.
  11. Про умови організації громадських робіт та їх фінансування у 2017 році.
  12. Про затвердження договорів укладених селищним головою від імені Великобірківської селищної ради.
  13. Про затвердження розпоряджень селищного голови щодо виділення коштів, прийнятих у міжсесійний період.
  14. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт. Великі Бірки, площею 47.8 м2від 29.04.2014 р. із Відділом освіти Тернопільської РДА.
  15. Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу у 2017 році.
  16. Про затвердження технічної документації з інвентаризації земель селища Великі Бірки.
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Романець Р.С.
  18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в натурі (на місцевості) та передачу її у спільну сумісну власність гр. Кметь Д.В., Кметь Б.Г., Ярема В.Б., Прус Л.Б.
  19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Хоми М.В.
  20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Cум В.Ф.
  21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Кузика М.Т.
  22. Про дозвіл гр. Гавраді Л.М.на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості у власність.
  23. Про дозвіл гр. Дрозду С.В.на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості у власність.
  24. Різне. Інші питання поточної роботи.                                                                                                 По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами селищної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.