СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 20.03.2017 12:00

В понеділок,  20 березня, під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха було проведено щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, директора КП «Добробут», начальника Великобірківської МПО, доглядача селищного кладовища, завідуючої Великобірківським ДНЗ ясла-сад.

Були розглянуті питання поточного (ямкового) ремонту комунальних доріг в селищі, підведення підсумків сесії селищної ради, планування проведення заходів щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в смт. Великі Бірки та підготовки до засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради, яке відбудеться 23 березня о 1400 год. Також, доручено юрисконсульту Кінашу Т.В. підготувати відповіді на запити, які надійшли у селищну раду за минулий робочий тиждень. По закінченню наради, селищним головою окреслено першочергові завдання на поточний робочий тиждень та надано відповідні доручення.