Селищна рада подала чотири проекти загальною вартістю 4367.954 тис. грн. на конкурс інвестиційних проектів регіонального розвитку

Дата: 22.11.2016 12:51

Великобірківська селищна рада зареєструвала на сайті Державного фонду регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (http://dfrr.minregion.gov.ua/) та подала на розгляд і затвердження Регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 4 (чотири) проекти:
1. Реконструкція каналізаційної мережі по вул. Шевченка в смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільського району;

2. Реконструкція водопровідної мережі по вул. Шевченка в смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільського району;

3. Реконструкція корпусу музичної школи та будинку творчості школяра за адресою вул. Шкільна №1, смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області;

4. Реконструкція корпусу № 2 (заміна вікон) НВК «Великобірківської селищної ради ЗОШ І – ІІІ ст. – гімназії ім. С. Балея" за адресою смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області.

Загальна вартість вищезазначених проектів становить - 4367.95482 тис. грн.

Про результати конкурсу Великобірківська селищна рада повідомить додатково.