Відбулась нарада щодо регіонального розвитку Тернопільського району

Дата: 14.02.2019 12:52

13 лютого у Тернопільській районній державній адміністрації відбулася нарада з питань регіонального розвитку Тернопільського району. Участь у ній взяли голова облдержадміністрації Степан Барна, Народний депутат України Тарас Юрик, заступник голови ОДА Ігор Вонс, керівники району та ОТГ, закладів освіти, культури, медицини, сільські та селищні голови, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, а також, селищний голова Роман Мацелюх. Під час наради було обговорено три питання порядку денного:

1. Соціально-економічний розвиток Тернопільського району та реалізація проектів за рахунок ДФРР, субвенцій державного бюджету, а також реалізація проектів за рахунок місцевих бюджетів;

2. Розвиток та діяльність Байковецької та Великогаївської ОТГ;

3. Виконання основних стратегічних проектів, які можуть реалізуватися за кошти державного та місцевих бюджетів у 2019-2021 роках.

Додаткова інформація за посиланням: