ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 29.03.2017 13:51

29 березня 2017 року, об 11 00 год., відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради, яке провів голова адмінкомісії - селищний голова Роман Мацелюх. В порядку денному було розглянуто  протокол про адміністративне правопорушення за  ч.2 ст.156 КУпАП, складений інспектором Тернопільського районного відділу НПУ на підприємця П. - мешканця селища щодо порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами стосовно неповнолітніх. За наслідками розгляду адміністративної справи, яка надійшла до комісії, винесено постанову про накладення штрафу передбаченого санкцією зазначеної  статті  в розмірі 30 (тридцять) неоподаткованих мінімумів доходів громадян. По закінченні засідання, в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», адмінкомісією проведено виїздне обстеження вулиць: західної частини Грушевського, Залізничної та Загребельна на предмет утримання громадянами та установами (організаціями) в належному стані закріплених і прилеглих  за ними територій,відповідно до "Правлил благоустрою чистотит та порядку смт Великі Бірки", виписано 18 (вісімнадцять) приписів та попереджено останніх про обов’язковість дотримання  території селища в належному санітарному стані. На наступному засіданні адмінкомісії буде розглянуте питання виконання приписів, та проведено обстеження визначених вулиць та територій селища.