У СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДКРИТО ВИСТАВКУ ВИРОБІВ ЮНИХ УМІЛЬЦІВ

Дата: 14.06.2017 13:58

Сьогодні, у вестибюлі Великобірківської селищної ради, на другому поверсі, відкрилася виставка виробів гуртків Великобірківського будинку творчості школяра (БТШ), на якій представлено невелику, але оригінальну частину виробів гуртківців у різних техніках виконання, над якою працювали учнівські гуртки: «Паперопластика», «Початкове технічне моделювання», «Виготовлення сувенірів», «Юні квіткарі-аранжувальники», «Юні друзі природи». Педпрацівники Великобірківського БТШ - керівники гуртків «Паперопластика» Наталія Лисак та «Юні аранжувальники» Наталія Потурай, разом зі своїми вихованцями представили експонати, над якими працювали впродовж навчального року, а першими відвідувачами виставки стали працівники селищної ради, які із цікавістю та захопленням розглядали вироби юних умільців. Відвідувачі селищної ради впродовж кількох тижнів зможуть спостерігати за виставковими експонатами юних гуртківців.