Відбулося засідання адмінкомісії Великобірківської селищної ради

Дата: 10.10.2019 15:44

10 жовтня 2019 року, о 14 00 год., відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради, яке провів голова адмінкомісії - селищний голова Роман Мацелюх. В порядку денному було розглянуто чотири питання: два адмінпротоколи та дві заяви щодо дотримання правил благоустрою в населеному пункті смт Великі Бірки. За результами роботи комісії, винесено дві постанови про притягнення до адмінвідповідальності та, за результатами розгляду заяв, попереджено громадян і надано строки для усунення порушень в сфері дотримання правил благоустрою.                                                                        Наступне засідання адмінкомісії відбудеться по мірі поступлених протоколів та звернень громадян – жителів селища.