Відбулись заходи з нагоди 125-ліття з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого

Дата: 26.02.2017 15:50

Численні заходи з нагоди 125-ліття з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого проходять у бібліотеках централізованої бібліотечної системи району. На годині пам’яті «Заповіт Патріарха», яка проходила у центральній районній бібліотеці селища В. Бірки були присутні священики церкви Святої Параскеви П’ятниці – о. Василь Михайлишин, о. Іван Яцик, селищний голова Мацелюх Роман Євгенович, депутат Тернопільської обласної ради Лісовський Володимир Романович, працівники відділу культури Тернопільської районної державної адміністрації на чолі з начальником Навольським Віктором Михайловичем, заступник головного лікаря Сахан Віталій Михайлович, директор школи-гімназіїї – Бас Ольга Олексіївна, громадський діяч – Миколенко Михайло Архипович, користувачі бібліотеки.

Фото без описуФото без описуФото без опису