Відбулися земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки в смт Великі Бірки

Дата: 18.04.2019 15:59

18 квітня 2019 року у Великобірківській селищній раді успішно відбувся аукціон з продажу права оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення, загальною площею 0,0479 га, за кадастровим номером 6125255400:02:001:3040 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Участь в аукціонних торгах по лоту №1 взяли два учасники під аукціонними номерами 1,2. Виконавцем земельних торгів виступив ФОП Брикса А.О. Стартова ціна лоту: 15266,30 грн., гарантійний внесок: 763,32 грн., крок торгів: 0,5% від стартової ціни лоту, що становить 76,33 грн. За результатами торгів сума продажу лота №1 становить 16182,26 грн. Переможцем земельних торгів визнано учасника торгів під №1, який запропонував найвищу ціну в розмірі 16182,26 грн.