ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Дата: 13.06.2019 16:22
Кількість переглядів: 580
13 червня 2019 року, о 15 00 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 7 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто та підтримано одноголосно десять питань порядку денного, в тому числі заяви та звернення громадян-жителів селища.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/5e6cd2ed0b9ee4b72a71e0c1b8a7f795.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/655b3a2194459dff163a6d0e7b174b82.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/cb262db54694d4eae46a74c94aab0193.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/ea9a83c155cbf8ccb22a47425e3e0107.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/d10665892d6c6ffc0aba0984b9877cde.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/472d80e6c5426c134cc39bd313b7f7f7.jpg)
« повернутися