Відбулися громадські слухання щодо розроблення детального плану території земельної ділянки в смт Великі Бірки
Дата: 18.04.2019 16:24
Кількість переглядів: 540
Сьогодні, о 15.00 год., в приміщенні Великобірківської селищної ради відбулося публічне громадське обговорення у формі громадських слухань щодо розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Мішанець Р.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд по вул. Київській, в смт Великі Бірки. Всього в заході взяло участь дванадцять жителів селища. За результатами обговорення зазначеного питання, позитивне рішення прийнято одноголосно.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/5a1535bc774105ca24d64241bd6af678.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/fb95911959b944a81c28b08bff42db65.jpg)
« повернутися