СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ВЕЛИКОБІРКІВЧАН.

Дата: 19.12.2017 16:30

Вже в котрий рік підряд, 19 грудня, з родин сиріт, напівсиріт, інвалідів, матерів одиначок, з багатодітних та малозабезпечених і родин учасників АТО, спішить малеча до селищної ради за подарунками від Святого Миколая. За підтримки виконкому селищної ради, учителі та школярі Великобірківської школи-гімназії ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С. Балея, влаштували для десятків діток пільгових категорій, їх батьків та бабусь, захоплююче свято з нагоди Дня святого Миколая. Учні 5-А класу, під керівництвом педагога-організатора Наталії Івасечко, музичного керівника Наталії Грицан і класного керівника Наталії Барбарош показали малечі цікаву, захоплюючу виставу. У ній головні герої, очікуючи на появу Святого Миколая потрапляють у казкові пригоди – де правда, добро та  віра в Бога завжди перемагають. А на завершення театралізованого дійства Чудотворець на радість усіх дітлахів кожному приніс подарунки.