СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВИЇЗНІЙ КОЛЕГІЇ РДА

Дата: 27.06.2018 16:33

Під керівництвом голови РДА Олександра Похилого відбулося виїзне засідання колегії
26 червня в актовій залі Великоглибочецької ЗОШ І-ІІІ ст. імені Ярослава Стецька під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Похилого було проведено виїзне засідання колегії райдержадміністрації.В засіданні колегії взяли участь члени колегії райдержадміністрації, сільські, селищні голови, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації, районної ради, представники районної газети „Подільське слово” та радіомовної компанії „Джерело”. На порядок денний виносились актуальні питання, розгляд яких потребував значної уваги.

Про стан призначення і виплати субсидій та пільг на житлово – комунальні послуги доповів начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Мандзюк. Доповідаючий акцентував увагу на основних змінах до порядку надання субсидії відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2018 № 329 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (набрала чинності 01.05.2017) про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Олександр Романцов доповів про стан розгляду звернень громадян в службі у справах дітей районної державної адміністрації
Про стан погашення податкового боргу суб"єктами господарювання місцевих бюджетів Тернопільського району" доповів начальник управління погашення боргу Головного управління ДФС у Тернопільській області Михайло Манастирський.
У своїй промові виступаючий наголосив на необхідності активної взаємодії з органами місцевого самоврядування щодо надання сприяння податковим керуючим при виконанні їх службових обов’язків при застосуванні заходів із скорочення податкового боргуПрийнято рішення про видачу розпорядження з першого і другого, доручення голови районної державної адміністрації з третього, четвертого питань.