ВЕЛИКОБІРКІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА У ВЛАСНІСТЬ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ

Дата: 09.12.2020 11:42

Чергова передача земель  у комунальну власність відбулася 8 грудня 2020 року у приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області. Своїм підписом передачу землі у власність завірили представники п’яти громад Тернопільщини, а саме: Білецької, Васильковецької, Великобірківської, Гримайлівської, Озернянської. Захід відбувся під керівництвом начальника Головного управління Зіновія Безкоровайного. У комунальну власність вищезгаданих об`єднаних громад Головним управлінням сьогодні передано більше як дві тисячі гектарів землі.  Право розпоряджатися ділянками громади набудуть з моменту  державної реєстрації цього права відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».