УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 79-ї РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ УПА ТА ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЬ У ВЕЛИКОБІРКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 15.10.2021 11:18

Напередодні святкування 79-ї річниці створення Української повстанської армії (УПА) та Дня захисника України відбулись урочисті заходи у населених пунктах нашої громади. Учасники урочистих заходів поклали квіти у смт Великі Бірки до меморіальної стели на місці привселюдного розстрілу нацистами тридцятичотирьох українських патріотів, вшанували їх пам'ять та відправили спільну молитву на місці перепоховання біля Меморіалу борцям полеглим за волю України, біля могили Володимира ЯСЬКІВА, який 09 липня загинув під час служби за контрактом на сході України, в селі Смиківці поклали квіти та відправили молитву біля символічної могили Борцям за волю України, а також у селі Малий Ходачків біля насипаної символічної могили діячам ОУН і воякам УПА. В урочистостях взяли участь: Великобірківський селищний голова Любомир КОВЧ, начальник управління інформаційної політики та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Ганна ВАСИЛЕНКО, о. Іван ЯЦИК, о. Володимир ТУЛЬБА, о. Євген ФЛИСТА, о. Василь СЛІПЧУК, строста Смиковецького та Малоходачківського старостинського округу Володимир СИДЯГА, працівники Великобірківської селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту, дирекція Великобірківського ліцею та Смиковецької початкової школи, школярі, вчителі та жителі Великобірківської громади.