ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 06.11.2021 13:38

Шановні жителі Великобірківської громади! Великобірківська селищна рада отримала роз'яснення щодо питання, яке турбує мешканців громади про підняття тарифу на приміському автобусному маршруті Тернопіль - Великі Бірки - Костянтинівка. Представник перевізників, підприємець, Віктор Сагадин розповів про причини, що спонукали підняти тариф. Зокрема, це стосується підвищенням плати на пальне, автозапчастини та заробітню плату. Нарахування вартості перевезення встановлює Антимонопольний комітет України. Питанням щодо вибору перевізника, затвердженням приміських та міжміських автобусних маршутів загального користування займається Управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської ОДА. Дане питання, відповідно до норм чинного законодавства України не відноситься до компетенції Великобірківської селищної ради. Для отримання додаткової інформації та розрахунку нових тарифів, а також, погодження даних тарифів відділенням Антимонопольного комітету України в Тернопільській області, просимо мешканців Великобірківської громади звертатися до Управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської ОДА.

Телефон "гарячої лінії" - (0352) 23 51 33 - Управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської ОДА.