ПЛАТА ЗА ЗЕМЛЮ - 2022: НАРАХУВАННЯ І СПЛАТА

Дата: 04.10.2022 15:23

Фото без описуФізичні особи - суб'єкти оподаткування власники та землекористувачі земельних ділянок, які знаходяться на території громади. Інформацію про суми нарахування та податкові повідомлення – рішення, можуть отримати у Великобірківській селищній раді та у старостинських округах, тел.: 49 23 60. Відповідно до Закону України № 2535-ХІІ «Про плату за землю», фізичні особи, зобов’язані сплатити земельний податок. Звертаємо увагу, що селищна рада більше не прийматиме готівкові кошти від фізичних осіб. Всі платники податків повинні сплачувати податки і збори через установи банків, або поштові відділення. У разі несплати в установлений строк податкового зобов’язання, визначеного у податковому повідомленні, застосовується штраф та нараховується пеня у порядку і розмірах, передбачених Податковим кодексом України.