Тернопільська область, Тернопільський район

КУБОК «ЗОЛОТА ОСІНЬ» ЗАВОЮВАЛА ФК «ВІКТОРІЯ» З ВЕЛИКИХ БІРОК

Дата: 18.11.2018 17:17
Кількість переглядів: 533

Сьогодні, о 10.00 год., на футбольному полі смт Велика Березовиця відбувся фінальний матч у змаганнях з футболу Тернопільського району на приз «Золота осінь» 2018. На поле вийшли фіналісти - ФК «ВІКТОРІЯ» з смт Великі Бірки та ФК смт Велика Березовиця. У першому таймі господарям поля першим вдалось відкрити рахунок 1:0, у другому великобірківчани зрівняли його. Свисток арбітра зафіксував нічию 1:1. Для визначення переможця фінального матчу судді продовжили гру додавши ще два коротких тайми. В результаті гострої атакуючої боротьби з багатьма гольовими моментами ФК «ВІКТОРІЯ» переломила нічийний результат і з остаточним рахунком 2:1 виборола перемогу. Голи у ворота суперників забили капітан команди великобірківчан Віталій Паперовський та Юрій Кизим якого арбітри визнали кращим гравцем матчу. Голова ФСК Колос Іван Кульбіцький і голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко привітали переможців та вручили їм кубок, медалі та грамоти. ВІТАЄМО ПЕРМОЖЦІВ ФК «ВІКТОРІЯ»!!!