НА СЕЛИЩНОМУ КЛАДОВИЩІ ВСТАНОВЛЕНО ВОДОПРОВІДНУ КОЛОНКУ

Дата: 09.09.2018 17:30

Кілька днів тому працівники КП "Добробут" завершили роботи по прокладенню водопроводу до селищного кладовища Великих Бірок і встановленню поблизу вхідної брами водяної колонки. Хоча роботи по облаштуванню навколишньої території ще тривають, відвідувачі кладовивища вже тепер мають можливість набирати воду. Великобірківчани, відвідувачі кладовища, використовуватимуть воду безкоштовно, у цьому випадку оплата за спожиту воду, згідно показів лічильника, буде нараховуватись селищній раді. Особи які проводитимуть будівельні роботи по встановленню пам'ятників та надгробків сплачуватимуть за спожиту воду згідно тарифу КП селищної ради "Добробут" окремо. Від виконкому селищної ради хочу щиросердечно подякувати керівництву Агрохолдингу "МРІЯ" за надану фінансову допомогу у придбанні необхідних матеріалів і комлектуючих, а також висловити вдячність тернопільському підприємцю Андрію Матлі та великобірківчанину Михайлу П'ятничці у наданні посильної допомоги у проведення робіт.