"Мобільний кейс" для Великобірківської селищної ради

Дата: 19.04.2024 11:06

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Вчора, Великобірківська селищна рада в числі 17-ти ЦНАПів Тернопільської області отримала "Мобільний кейс" для виїзного обслуговування громадян.

💻"Мобільний кейс" — це комплект сучасної портативної техніки, який містить планшет, камеру, сканер та інше технічне оснащення, що дає змогу у форматі віддаленого робочого місця повноцінно приймати документи для отримання адміністративних послуг.

Хто може скористатись цією послугою?

🟦 жителі громади, старші вісімдесяти років;

🟦 люди з інвалідністю першої групи;

🟦 жителі, які за станом здоров’я не можуть пересуватись.

Як скористатися послугою?

🔹 Крок 1. Представник людини, яка потребує отримати адміністративну послугу, звертається до Центру надання адміністративних послуг.

🔹 Крок 2. Працівник ЦНАП надає консультацію та перевіряє, чи може людина отримати послугу віддалено та формує заяву на отримання послуги.

🔹 Крок 3. Працівник ЦНАП виїжджає за місцем перебування клієнта із «Мобільним кейсом» та надає адміністративну послугу.

Просто! Легко! Доступно!

Реалізовано в межах співпраці з партнерами проєкту ПРОООН/SIDA "Посилене партнерство для сталого відновлення".

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)