📯СПІВПРАЦЯ ОРГАНІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ З ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯМ

Дата: 29.04.2024 09:20

Фото без опису

✅Забезпеченню швидкого та якісного надання послуг громадянам сприяє співпраця органів Пенсійного фонду України з територіальними громадами. Проведення виїзних прийомів дає змогу жителям громад зручно отримати необхідні послуги, консультації та вирішити інші питання, що входять до компетенції Пенсійного фонду України за місцем проживання та роботи.

✅️Черговий виїзний прийом для жителів Великобірківської територіальної громади провів начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик.

📌Відвідувачів цікавили питання подачі документів для призначення пенсії, виплати недоотриманої пенсії у зв'язку із смертю пенсіонера, порядку набуття та зарахування страхового стажу, добровільної участі у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні, здійснення доплати до мінімального страхового стажу, подачі документів для призначення житлових субсидій та пільг.

🌐У ході спілкування з відвідувачами, Ігор Москалик також наголосив на зручному отриманні послуг в онлайн-форматі через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) та за допомогою мобільного застосунку «Пенсійний фонд».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)