Дата: 21.06.2024 12:43
Кількість переглядів: 34

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Закінчився 2 денний семінар-практикум на тему "Забезпечення доступності адміністративних послуг для всіх категорій населення - один зі шляхів подолання нерівності в контексті впровадження цілей сталого розвитку на місцевому рівні", який відбувся у рамках проєкту ПРООН/SIDA «Посилене партнерство для сталого відновлення», що реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Швеції.

✔️Учасники семінару мали можливість обмінятися досвідом розвитку мережі ЦНАП, поширення позитивного досвіду та успішних практик щодо створення центрів, якісної організації процесу надання та інтеграції окремих груп послуг, запровадження цифрових інструментів, а також налагодження співпраці та взаємодії між учасниками процесу надання адміністративних послуг для забезпечення доступу до якісного державного сервісу.

✔️Дякуємо організаторам, спонсорам, учасникам, спікерам за незабутні враження, нові цікаві кейси, можливість побачитися, поспілкуватися та обмінятися цнапівською енергетикою.

Дякуємо за гостинність: Хоростківська міська рада , Чортківська міська рада , Заводська територіальна громада

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)