Завершальний етап капітального ремонту системи опалення у ЗДО "Дитячий ясла-садок смт Великі Бірки" Великобірківської селищної ради

Дата: 21.06.2024 12:47
Кількість переглядів: 52

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У Великобірківській громаді розпочалася підготовка до наступного навчального року та осінньо-зимового сезону.

Вже на завершальному етапі капітальний ремонт системи опалення у ЗДО «Дитячий ясла-садок смт Великі Бірки» Великобірківської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області.

Сьогодні комісія у складі голови громади Любомира КОВЧА, заступника Арсена ЧУДИКА, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольги УРМАНЕЦЬ у присутності підрядника та представників технічного нагляду здійснила огляд обєкту.

Було відмічено, що в умовах воєнного стану в даному закладі вдалося оновити повністю систему каналізації, водопостачання, теплопостачання, що на сьогодні є головним пріоритетом для створення безпечного середовища.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)