Відбулося чергове засідання 15 сесії селищної ради

Дата: 01.12.2016 18:52

Фото без опису01 грудня 2016 року о 1400 год. в актовому залі Великобірківської селищної ради відбулось засідання чергової 15 сесії селищної ради VII скликання під головуванням селищного голови Романа Мацелюха.

На розгляд сесії було винесено такі питання порядку денного:

1. Про затвердження Програми енергозбереження на 2016-2020 роки в смт. Великі Бірки.

2. Про внесення змін до штатного розпису працівників апарату селищної ради та Місцевої Пожежної Охорони щодо оплати праці.

3. Про надання матеріальної допомоги Цар Н.Є.

4. Про внесення змін до загального фонду селищного бюджету на 2016 рік.

5. Про внесення змін до спеціального фонду селищного бюджету на 2016 рік.

6. Про затвердження договорів укладених селищним головою від імені Великобірківської селищної ради.

7. Про затвердження розпоряджень селищного голови щодо виділення коштів, прийнятих у міжсесійний період.

8. Про розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення МАФів по здійсненню роздрібної торгівлі в центральній частині селища.

9. Про розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення виробничої бази КП Великобірківської селищної ради “Добробут”.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Сум В.Д.

11. Про дозвіл гр. Мазур М.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

12. Про дозвіл гр. Пйонтко Ю.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Мричко А.Б. Земельної ділянки площею 0.0484 га для ведення особистого селянського господарства.

Інші питання поточної роботи. Різне.                                                                                                                                                           Фото без описуФото без опису