ТИМЧАСОВО ВІЛЬНІ КОШТИ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ БУДУТЬ РОЗМІЩУВАТИСЬ В ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Дата: 11.01.2017 19:21

11 січня 2017 року о 16 00 годин в приміщенні Великобірківської селищної ради відбувся конкурс щодо розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на депозитних рахунках банків у 2017 році, участь в якому взяли чотири державні банки, а саме: Тернопільська філія АТ «Укрексімбанк», Тернопільське обласне управління ПАТ «Державний ощадний банк України», Тернопільська філія ПАТ КБ «Приватбанк», Тернопільське обласне управління «Укргазбанк».                                                                                                             Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011р.№ 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках», розміщення тимчасово вільних коштів можливе в банках, у яких держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів та до яких протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемних або неплатоспроможних.             Розглянувши подану документацію та враховуючи вище перелічені критерії,  комісія одноголосно визначила переможцем ПАТ КБ «Приватбанк», який за інших рівних умов запропонував найвищу відсоткову ставку 19.0% за вкладом (депозитом) на відповідний строк.