ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Дата: 23.05.2019 19:37
Кількість переглядів: 599
23 травня 2019 року, о 15 00 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 6 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто та підтримано одноголосно вісім питань порядку денного, в тому числі заяви громадян, звернення установ та організацій.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/e4381f2defe985580e2badc0cc66c37f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/7120a367da0aab5705cdf982c27b2869.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/18e501e8b4ebde4f4cd465a15b77c9fc.jpg)
« повернутися