ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 11.12.2018 20:13

11 грудня  2018  року, о 14 00 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 7 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто вісімнадцять питань порядку денного. Розпочалося засідання із розгляду проекту селищного бюджету на 2019 рік, далі, члени виконкому погодили проект тарифів на послуги водопостачання та водовідведення КП Великобірківської селищної ради «Добробут», заслухали доповіді спеціалістів II категорії Матлах Х.В. (про план роботи з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на 2019 рік ) та Цар Н.Є. (про надання інформації по боржниках, які допустили несплату земельного податку), розглянули заяви громадян, звернення установ, організацій, інші питання порядку денного. За результатами голосування, всі питання були підтримані одноголосно.