ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 08.06.2017 21:08

08 червня 2017 року о 15 00 год. під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради  сьомого скликання. У роботі взяли участь 8 членів виконавчого комітету із 11 осіб загального складу. Загалом розглянуто дев’ять питань порядку денного. Розпочалося засідання із розгляду питання підготовки об’єктів соціально-освітньої сфери селища до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр., заслухано керівників цих закладів, прийнято заходи щодо  підготовки об’єктів до осінньо-зимового періоду. Для отримання дозволу для спецводокористування затверджено технологічні нормативи використання питної води КП «Добробут». Погоджено умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт. Великі Бірки,  заслухано та затверджено план роботи виконкому Великобірківської селищної ради на II півріччя 2017 року. Також, члени виконкому розглянули й такі питання, як: покращення інфраструктури футбольного поля «Загребля», реставрацію пам’ятної меморіальної таблиці встановленої на місці розстрілу повстанців, членів та симпатиків ОУН 1944 року. Наприкінці засідання були розглянуті заяви громадян, а в різному -  інші питання життєдіяльності селища. За підсумками розгляду питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.