ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Дата: 07.02.2019 21:58
Кількість переглядів: 530
07 лютого 2019 року, о 15 00 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 7 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто дев’ять питань порядку денного. Розпочалося засідання із розгляду питання виконання селищного бюджету за 2018 рік, далі, члени виконкому затвердили заходи щодо наповнення селищного бюджету у 2019 році, обговорили і прийняли заходи щодо проведення в селищі всеукраїнської акції "За чисте довкілля", заслухали доповідь спеціаліста II категорії Матлах Х.В. про стан військово-облікової роботи на території Великобірківської селищної ради у 2018 році, погодили кошториси на виконання наступного етапу робіт із розробки містобудівної документації – генерального плану смт Великі Бірки (розроблення проектної документації «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту на особливий період» та виконання звіту «Про стратегічну Екологічну Оцінку» у містобудівній документації генплану селища), розглянули заяви громадян, звернення установ, організацій, інші питання порядку денного. За результатами голосування, всі питання були підтримані одноголосно.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/0d9c97c09ec1cee7db7dbb7f2f44639e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/722b3b22a11082f4b20a4314010357e9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/0ea34b20288e68b7781da03a9d077650.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/86d4312d226821fe3222902d6df4be89.jpg)
« повернутися