ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 11.04.2017 21:59

11 квітня 2017 року о 1500 год. під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради  сьомого скликання.                                                                                                                                                        Загалом було розглянуто дев’ятнадцять  питань порядку денного.                                                    Розпочалося засідання із доповіді головного бухгалтера Конотопської О.В. про стан виконання селищного бюджету за I квартал 2017 року. За підсумками I кварталу поточного року, селищний бюджет  по дохідній частині виконано на 97.9% від запланованого. Також, після детального обговорення, членами виконкому були затверджені нові економічно-обґрунтовані тарифи на послуги водопостачання та водовідведення КП «Добробут», затверджено пропозиції громадських слухань щодо схвалення містобудівних документацій детальних планів територій земельних ділянок селища, схвалено договірні ціни на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо проведення реконструкції покриття будівель комунальної власності громади (селищного будинку культури, адмінбудівлі селищної ради, Великобірківської ЗОШ I-III ст.-гімназії ім. С.Балея), розглянуто звернення установ та організацій, заяви громадян, інші питання порядку денного.                                                                                                                                                          Завдяки конструктивній та плідній роботі, всі питання порядку денного були підтримані, ухвалено відповідні рішення.