Відбулося засідання Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, освіти та культури, соціального захисту населення, медицини та торгівлі

Дата: 27.04.2017 23:00

27 квітня 2017 року відбулося засідання Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, освіти та культури, соціального захисту населення, медицини та торгівлі. Члени комісії розглянули та прийняли рішення винести на пленарне засідання сесії селищної ради проекти рішень про виділення коштів на співфінансування інвестиційних проектів, поданих селищною радою на розгляд комісії Державного фонду регіонального розвитку при Тернопільській облдержадміністрації по реконструкції корпусу №2 НВК (заміна вікон) Великобірківської селищної ради ЗОШ I-III ст.-гімназії ім.С.Балея, реконструкції корпусу музичної школи та будинку творчості школяра, виділення коштів на оплату робіт по виготовленню проектно-кошторисних документацій по реконструкції покриття будівель комунальної власності громади (селищного будинку культури, адмінбудівлі селищної ради, Великобірківської ЗОШ I-III ст.-гімназії ім. С.Балея), фінансування виконаних робіт по капітальному ремонту тротуару по вул. Грушевського смт. Великі Бірки.                                                                                                                   Також в ході засідання була заслухана інформація про виконання селищного бюджету за I квартал 2017 року, обговорено питання внесення змін до загального та спеціального фонду селищного бюджету на 2017 рік, інші питання поточної роботи.