ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Дата: 23.04.2019 23:34
Кількість переглядів: 588
23 квітня 2019 року, о 15 00 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 7 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто та підтримано одноголосно вісімнадцять питань порядку денного, в тому числі заяви громадян, звернення установ та організацій.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/d07e1724c7abb1b67e8732baadea39d2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/35880c3c5bc5bc4f44e881de1b16cc99.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/686e021f13cd171eff1577e856d0761c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/3ffcdcf2913f5a878107e800419a9071.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/ca4b71903d2538088519b6986cacea83.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/d796daef47820c8265472eff35e38c30.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/c8c774044208720f3d16267207949d51.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/c052e9d1667bdc0e6123a28c64e07506.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/4adad54c30af0a8d0d415644e5abb735.jpg)
« повернутися