132-га РІЧНИЦЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ АКАДЕМІКА СТЕПАНА МАКСИМА БАЛЕЯ

Дата: 04.02.2017 23:43

Сьогодні, 4 лютого, день народження визначного уродженця Великих Бірок українського і польського психолога, педагога, філософа, академіка Степана Максима Балея, іменем якого 19 листопада 1997 р. постановою КМУ №1293 названо Великобірківську середню школу - нині Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст. школа - гімназія ім. С.Балея. 30-31 січня в класах школи - гмназії проводились інформаційно-просвітницькі години про вченого-академіка, в коридорах на стінах розміщена виставка-конкурс стінгазет, плакатів "Академік Степан Балей - наш видатний земляк", а вчора відбулась уроиста академія присв'ячена пам'яті видатного вченого, на яку було запрошено педагоів-психологів м. Тернополя та Тернопільського району. Селищний голова Роман Мацелюх взяв активну участь в підготовці і проведенні академії та запросив молодих вчених-балеєзнавців з м. Хмельницького канд. філософських наук Ольгу Гончаренко викладача Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Хмельницького та канд. пед. наук. Наталю Фаненштель викладача Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. В урочистій академії також взяли участь завметод кабінетом РМКА Тернопільського району - Кубелко Галина Іванівна, головний спеціаліст відділу освіти Тернопільської РДА Буковська Ірина Михайлівна, методист із психологічної служби РМКА - Хотенчан Надія Михайлівна та практичні психологи із шкіл Тернопільського району.