ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Дата: 04.04.2019 23:52
Кількість переглядів: 558
04 квітня 2019 року, о 15 00 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 8 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто та підтримано одноголосно десять питань порядку денного, в тому числі заяви громадян, звернення установ та організацій.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/70895c5424b071cc19a975b4a38c07d7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/491b343e6a804b91be13051fe53e2e0e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04394869/551b9c5adeb266dfaa12e44c318b8e6a.jpg)
« повернутися