3 1 січня 2017 року онлайн-реєстрація земельної ділянки

Від 1 січня 2017 року подати документи на реєстрацію земельної ділянки можна буде через інтернет. Зареєструвати земельну ділянку в режимі онлайн можна буде на сайті e.land.gov.ua. До кінця року електронна послуга буде доступна в тестовому режимі для мешканців Києва та Чернігівської області, а уже з наступного місяця запрацює по всій Україні.

12:51 11.12.2016

Відбувся творчий звіт аматорських колективів Тернопільського району

06 грудня 2016 року  в Тернопільському міському палаці культури «Березіль» ім. Леся Курбаса відбувся творчий звіт аматорських художніх колективів Тернопільського району, присвячений Дню Збройних Cил України «Солдати України", безпосередню участь в якому прийняв Народний аматорський хор Великобірківського селищного будинку культури. Також, Великобірківською селищною радою для учасників та гостей заходу було представлено фотовиставку воїнів АТО - мешканців смт. Великі Бірки.

12:39 08.12.2016

Відбулося чергове засідання 15 сесії селищної ради

01 грудня 2016 року о 1400 год. в актовому залі Великобірківської селищної ради відбулось засідання чергової 15 сесії селищної ради VII скликання під головуванням селищного голови Романа Мацелюха.

18:52 01.12.2016

Відбулося засідання Загальних зборів Тернопільського РВ Асоціації міст України та регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування

Селищний голова Роман Мацелюх прийняв активну участь у засіданнях Загальних зборів Тернопільського РВ Асоціації міст України  та  регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування "Про стан формування місцевих бюджетів на 2017 рік", які відбулися  30 листопада 2016 року в м.Тернополі. Присутні обговорили питання впровадження реформи з децентралізації у Тернопільській області та проблемні питання в діяльності об'єднаних територіальних громад. Також, однією з важливих тем, яку обговорили учасники заходу -  це формування місцевих бюджетів на 2017 рік, нововведення у механізмах розподілу коштів між обласним, районними, міськими бюджетами та бюджетами ОТГ, що закладені у проекті Держбюджету на наступний рік. Важливість таких заходів полягають в тому, що вони дозволяють донести проблематику від практиків безпосередньо з місць на рівень прийняття рішень в державі.

21:50 30.11.2016

Відбулося  чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

29 листопада 2016 року о 1500 год. відбулося вісімнадцяте засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради сьомого скликання. Під час засідання, яке пройшло під головуванням селищного голови Романа Мацелюха, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили наступні питання порядку денного:

18:50 29.11.2016

Відбулося засідання Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, освіти та культури, соціального захисту населення, медицини та торгівлі

28 листопада 2016 року о 1200 год. відбулося засідання Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, освіти та культури, соціального захисту населення, медицини та торгівлі.

15:57 28.11.2016

28 листопада 2016 року відбудеться засідання регіональної комісії щодо проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку

28 листопада 2016 року о 1600 год. у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації (каб. 824) відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

11:41 27.11.2016