Оголошення про намір передачі комунального майна в оренду

Великобірківська селищна рада має намір передати в оренду частину нежитлового приміщення, розташованого на другому поверсі адмінбудівлі Великобірківської селищної ради за адресою: вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області.

11:00 25.10.2016

Cпільне засідання постійних депутатських комісій

24 жовтня 2016 року відбулось спільне засідання бюджетної і земельної постійних депутатських комісій. Розглянуто проекти рішень про виділення коштів КП Добробут на розширення і утримання мереж вуличного освітлення, ряд земельних питань. Визначено переможця конкурсу щодо виконання землевпорядних робіт із проведення інвентеризації земель селища.

16:39 24.10.2016