СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

11 вересня під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, в.о. директора КП «Добробут», начальника Великобірківської МПО, доглядача селищного кладовища, завідуючої Великобірківським ДНЗ ясла-сад.

13:05 11.09.2017

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

04 вересня під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, в.о. директора КП «Добробут», начальника Великобірківської МПО, доглядача селищного кладовища, завідуючої Великобірківським ДНЗ ясла-сад.

17:08 04.09.2017

Відбулося засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування

Сьогодні, 01 вересня о 1030 год. в актовому залі Великобірківської селищної ради відбулося засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування, на якому було розглянуто проект Програми розроблення Генерального плану смт. Великі Бірки, заяви та звернення громадян, які надійшли у міжсесійний період, інші питання поточної роботи. У засіданні комісії прийняли активну участь селищний голова Роман Мацелюх, секретар ради Тамара Матвєєва, замлевпорядник Галина Мішанець, юрисконсульт селищної ради Тарас Кінаш. Після детального вивчення та обговорення питань порядку денного, комісією рекомендовано винести зазначені питання на друге пленарне засідання 22 позачергової сесії селищної ради.

20:37 01.09.2017

ОГЛЯНУТО ОБ'ЄКТИ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В СМТ. ВЕЛИКІ БІРКИ

Перебуваючи у робочій поїздці у смт.Великі Бірки голова Тернопільської ОДА Степан Барна, голова Тернопільської РДА Олександр Похилий оглянули НВК "Великобірківська ЗОШ І-ІІІст.-гімназія ім. Степана Балея", в якій за рахунок субвенції з Державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку було замінено вікна у 2016 році. В поточному році планується реалізувати проект реконструкції покрівлі корпусу №1. Також було оглянуто Будинок культури, в якому планується здійснити ремонт даху, заміну вікон. Керівники області та району спільно з селищним головою Романом Мацелюхом обговорили шляхи вирішення проблем.                Посилання: http://www.oda.te.gov.ua/ternopilska/ua/news/detail/142214.htm

22:44 31.08.2017

ОЧІЛЬНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДВІДАВ РОДИНУ УЧАСНИКА АТО У ВЕЛИКИХ БІРКАХ

У рамках робочої поїздки голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна відвідав родину військовослужбовця Василя Гульки, який брав участь в АТО та з листопада 2015 року перебуває у ворожому полоні. Під час візиту, обласного керівника супроводжували голова Тернопільської райдержадміністрації Олександр Похилий та селищний голова Роман Мацелюх.         Додаткова інформація за посиланням:

16:33 31.08.2017

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

28 серпня під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, в.о. директора КП «Добробут», начальника Великобірківської МПО, доглядача селищного кладовища.

12:38 28.08.2017

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА У ВЕЛИКИХ БІРКАХ

Сьогодні, 23 серпня, у Великих Бірках, перед пам'ятним знаком Державного Прапора України, провели святкові урочистості. Вже стало доброю традицією, що право підняти державний прапор України, у цей святковий день, згідно рішення виконкому селищної ради, надається великобірківчанам, які за останній рік внесли вагомий особистий внесок у розвиток соціально-культурного, освітнього, розвитку селища. Вчителька інформатики, переможець обласного конкурсу "Вчитель року" - Зоряна Пертівна Воловнік та випускниця 2017 р. НВК Великобірківської ЗОШ І-ІІІ ст., школи-гімназії ім. С.Балея, золота медалістка, багаторазовий переможець предметних районних, обласних та всеукраїнських олімпіад, а тепер студентка Львівського національного університету ім. Івана Франка - Олена Петрівна Зьола велично, під виконання гімну "Ще не вмерла України", підняли жовто-блакитний прапор України. Супроводжував святкування ансамбль "Галичанки" Великобірківського селищного будинку культури, вітальні вірші прочитали учні Великобірківської СШ-гімназії І-ІІІ ст. ім С. Балея, виступив Роман Мацелюх - Великобірківський селищний голова , який привітав усіх присутніх з Днем державного прапора. Не дивлячись на примхи погоди та невеликий дощ свято справді вдалося.

17:46 23.08.2017

ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

21 серпня 2017 року о 15 00 год. відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. На засіданні виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Романа Мацелюха, члени виконкому заслухали та обговорили чотири питання порядку денного.                                                                                                                  За результатами розгляду, всі рішення були прийняті одноголосно.

09:09 22.08.2017

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

21 серпня під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, в.о. директора КП «Добробут», начальника Великобірківської МПО, доглядача селищного кладовища, завідуючої Великобірківсим ДНЗ ясла-сад.

01:39 22.08.2017