Відбулося розширене засідання президії Тернопільської районної ради

Дата: 24.10.2019 13:58

23 жовтня 2019 року, в малому залі Тернопільської районної ради відбулося розширене засідання президії Тернопільської районної ради за участю в. о. голови райдержадміністрації Володимира Осядача, голови Тернопільської районної ради Андрія Галайка, голів сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад, старостів сіл, депутатів сільських рад. На засідання президії також був запрошений Народний депутат України Іван Чайківський. На засіданні обговорювалась реформа з децентралізації та територіальної організації влади. Активну участь в обговоренні прийняв Великобірківський селищний голова Роман Мацелюх.               За результатами обговорення, членами президії прийнято офіційне звернення до Кабінету Міністрів України, Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації та Народного депутата України Івана Чайківського, в якому висловлюється чітка позиція Тернопільської районної ради щодо необхідності дотримання виконання перспективного плану, прийнятого Тернопільською обласною радою від 08 червня 2019 року №970.