УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА У ВЕЛИКИХ БІРКАХ

Дата: 23.08.2017 17:46

Сьогодні, 23 серпня, у Великих Бірках, перед пам'ятним знаком Державного Прапора України, провели святкові урочистості. Вже стало доброю традицією, що право підняти державний прапор України, у цей святковий день, згідно рішення виконкому селищної ради, надається великобірківчанам, які за останній рік внесли вагомий особистий внесок у розвиток соціально-культурного, освітнього, розвитку селища. Вчителька інформатики, переможець обласного конкурсу "Вчитель року" - Зоряна Пертівна Воловнік та випускниця 2017 р. НВК Великобірківської ЗОШ І-ІІІ ст., школи-гімназії ім. С.Балея, золота медалістка, багаторазовий переможець предметних районних, обласних та всеукраїнських олімпіад, а тепер студентка Львівського національного університету ім. Івана Франка - Олена Петрівна Зьола велично, під виконання гімну "Ще не вмерла України", підняли жовто-блакитний прапор України. Супроводжував святкування ансамбль "Галичанки" Великобірківського селищного будинку культури, вітальні вірші прочитали учні Великобірківської СШ-гімназії І-ІІІ ст. ім С. Балея, виступив Роман Мацелюх - Великобірківський селищний голова , який привітав усіх присутніх з Днем державного прапора. Не дивлячись на примхи погоди та невеликий дощ свято справді вдалося.