СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 07.08.2017 19:59
Кількість переглядів: 62

07 серпня під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, в.о. директора КП «Добробут», начальника Великобірківської МПО, доглядача селищного кладовища.

У ході наради  підведено підсумки минулого робочого тижня, розглянуто питання підготовки до чергового засідання виконкому селищної ради,  питання отримання спецдозволу на водокористування КП «Добробут», підготовки документації щодо подання проектів "Реконструкція водопровідної та каналізаційної мережі по вул. Шевченка, смт. Великі Бірки" на попередній конкурсний відбір до Державного фонду регіонального розвитку при Тернопільській облдержадміністрації, інші питання поточної роботи. По закінченню наради, головою були надані відповідні доручення.